DLA CIEBIE

SIATKARSKIE WEEKENDY W WARSZAWIE

Zapisy
Do treningów WAST można przystąpić w każdej chwili. Zapisy trwają przez cały rok. Prosimy o kontakt rodziców celem omówienia szczegółów organizacyjnych.

Plan treningów
Trenujemy w weekendy według ustalonego planu. Mamy kilka treningów w sobotę i niedzielę plus ewentualnie jeszcze trening popołudniowo-wieczorny w piątek. Dokładny plan treningowy ustalany jest indywidualnie w zależności od poziomu sportowego. Można w Warszawie nocować lub dojeżdżać jeśli odległość na to pozwala. Wszystkie kwestie organizacyjne pobytu, wyżywienia, noclegów itd. do ustalenia.

Poziomy zaawansowania
Oferujemy szeroki zakres szkolenia. Szkolimy w kilku grupach zaawansowania. Każdej zawodniczce dopasowujemy najlepsze rozwiązania treningowe, dbając o jej jak najlepszy rozwój.

Koszty

Treningowe początki są zawsze bezpłatne. Trzeba przyjechać i pokazać się. W przypadku chęci rozpoczęcia regularnych treningów uzgadniamy z rodzicami możliwości współpracy związane z koniecznością pokrycia kosztów szkolenia. Wszystko zależy od poziomu sportowego, predyspozycji, zaangażowania, możliwości i planów.

Zapraszamy na siatkarskie treningi dziewczęta w wieku 11-15 lat.